s1
info@toti.net
0 212 572 33 33

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA HAKKIMIZDA

Her dönem müşteri beklentilerini algılama yeteneğiyle rekabet şartlarına ayak uydurarak bugünkü çağdaş yapısına ulaşmış olan firmamız, hem şirket, hem de ülke için yenilikçilik yoluyla büyüme ve gelişmeye üretim kalitesini artırmaya ve yeni ürün ve hizmetler oluşturmaya büyük çaba göstermektedir. Ürün gruplarımız, modaya ve trendlere uygun olarak standart ve özel örme kumaş kalitelerinden üretilen bay, bayan, çocuk giyim ürünlerinden oluşmaktadir.

İSF Teksil, ihtiyaç ve eksikliklere karşı gerekli önlemleri almak amacıyla, istatiksel teknikleri kullanmakta, gerekli analizleri yapmakta ve bu sonuçları kendi çalışanlarına ve yan üreticilerine iletmektedir.

İSF Teksil, insan hayatını ve çevreyi kalite konseptinin ayrılmaz bir parçası olarak dikkate almakta ve bu bağlamda, canlı ve çevre sağlığına zararlı herhangi bir madde kullanmamakta ve yan üreticilerinin de kullanmamasını sağlamaktadır.

MİSYONUMUZ

Müşterinin kalite, fiyat, teslim süresi ve sosyal uygunluk beklentilerini tam olarak algılayıp eksiksiz karşılamayı ve müşteri memnuniyetinin sürekliliğini sağlamayı

Süreç verimliliğini esas alarak ölçülebilir ve ulaşabilir hedefler koyan ve sürekli iyileştirme sağlayan bir Kalite Yönetim Sistemi yürütmeyi

Tüm çalışanların şirketin amaç ve hedefleri doğrultusunda katılımını sağlamayı ve çalışan memnuniyetini arttırmayı

Tedarikçiyle karşılıklı faydaya dayalı iş ilişkisi kurmayı, ana tedarikçilerinin kalite yönetim sistemi kurma ve yönetmelerini desteklemeyi taahhüt eder..

VİZYONUMUZ

Müşterilerin iSF Tekstile duyduğu güvenle kendi koleksiyonumuz yanında istenilen özelliklerde özel siparişleri de en uygun şartlarda, gününde teslim edebilmektedir.

Kaliteyi birinci önceliği sayan, güven ve müşteri memnuniyetini istikrarlı bir büyümenin en temel unsuru gören firmamız sizlerle çalışmaktan mutluluk duyacak